Prevex Sp. z o.o.
ul. Cisowa 9, Niepruszewo
64-320 Buk

 

 

Na odpływach łazienkowych i kuchennych znamy się, jak nikt inny. Od ponad 50 lat zajmujemy się ich projektowaniem, produkcją i sprzedażą. Stawiamy na wysoką jakość i pomysł. Nasze łatwe i skuteczne w użytkowaniu, opatentowane rozwiązania sprawdzają się zarówno w świecie hydraulików, jak i klientów indywidualnych. Świadczą o tym przyznawane naszym produktom wyróżnienia.

Syfony marki Prevex są:

  • wstępnie zmontowane (to gwarancja szczelności produktów oraz ich szybkiej i bezproblemowej instalacji)
  • dobrze zaprojektowane i wyprodukowane (dlatego można je instalować w zlewozmywakach i umywalkach różnego rodzaju i wielkości)
  • oszczędzające miejsce* (to gwarancja optymalnego wykorzystania przestrzeni pod zlewem lub umywalką)

Wśród wyróżniających się modeli znajdują się syfony łazienkowe: Preloc oszczędzający miejsce, Preloc ekonomiczny oraz opatentowany, czyszczony od góry EasyClean. Syfony kuchenne to łatwo montowalne: tradycyjny P-loc, przełomowy Smartloc i samoczyszczący Flexloc. Szczegółowe informacje o produktach można znaleźć na www.prevex.com

Oferujemy także m.in. syfony wannowe i brodzikowe. W swojej ofercie firma posiadamy również odwodnienia, w tym odwodnienie liniowe EasyLine – mistrza multiregulacji. Uzupełnia ją szeroka gama wpustów i kratek ściekowych, rur i wyposażenia do kanalizacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz części zamiennych i uszczelek.

W naszej firmie stawiamy na zrównoważony rozwój oparty o dbałość o środowisko naturalne i środowisko pracy. Korzystamy z energii z odnawialnych źródeł, dbamy o zrównoważony łańcuch dostaw i wierzymy w długofalowe partnerstwo. Posiadamy certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001. Nasze syfony są zgodne z europejską normą EN 274.

Należymy do fińskiej grupy KWH.

 

*nie dotyczy syfonu EasyClean i Preloc ekonomiczny