Detal-Met Sp. z o.o.
Pikutkowo 43a, 87-880 Brześć Kujawski
tel/fax: +48 54 235 55 50
NIP: 888-25-12-604

 

W tym jesteśmy mistrzem

Naszą podróż z polipropylenem kontynuujemy od 2000 roku. Naszym celem jest wysoka jakość oferowanych produktów potwierdzona badaniami, atestami oraz aprobatami technicznymi.
Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć wyznaczone przez Naszych Partnerów cele i zasłużyć na miano odpowiedzialnego producenta i wiarygodnego doradcy.
Możemy się pochwalić zajęciem II miejsca w województwie kujawsko-pomorskim w rankingu GAZELE BIZNESU oraz mianem Laureata w rankingu DIAMENTY FORBSA w kategorii firm o poziomie przychodów 5-50 mln PLN.

Nie boimy się rozmawiać

Bez względu na to czy potrzebujesz standardowej usługi, czy doradztwa w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania jesteśmy do Waszej dyspozycji i postaramy się stanąć na wysokości zadania. Nasi przedstawiciele techniczno-handlowi nie tylko doradza, ale również przeszkolą w obsłudze naszych systemów.

Stawiamy na niezależność

Dzięki własnej bazie transportowej jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom dostawę towaru w jak najkrótszym czasie w dowolne miejsce w Polsce i Świecie.

Rozwój to nasze drugie imię

Rozwój jest dla nas równie ważny co jakość usług. Szkolimy naszych pracowników oraz sukcesywnie zaopatrujemy się w nowoczesny sprzęt. Po dokonanej w 2019 roku przeprowadzce do nowego obiektu unowocześniliśmy system produkcji, magazynowania oraz transportu.  Dzięki zwiększonej powierzchni magazynowej mogliśmy poszerzyć ofertę o asortyment otulin i rur do nawodnień. Wprowadziliśmy również nowoczesny system pakowania, który przyspiesza proces realizacji zamówień.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie oglądamy się na innych

Kontynuujemy ścieżkę rozwoju. Skupiamy się na przeprowadzeniu prac badawczo-rozwojowych w zakresie nowej technologii wtrysku tworzywa (polipropylenu) przy wykorzystaniu gazu (technologii wtrysku ze spienianiem fizycznym gazem). Technologia wtrysku tworzywa z wykorzystaniem gazu jest rozwiązaniem absolutnie nowatorskim, niestosowanym dotychczas w ogóle w ww. branży w Europie.

Projekty realizujemy z dofinansowaniem z Funduszy Europejskich.

Reagujemy na potrzeby Kontrahentów

Unowocześniliśmy sposób dostarczania rur, co znacznie przyspieszyło ich rozładunek u klienta oraz wprowadziliśmy do swojej oferty nowy produkt w postaci instalacji nawadniającej składającej się z rury nawadniającej wraz z tulejami kroplującymi w specyfikacji i funkcjonalności konstrukcyjno/techniczno-materiałowej opracowanej wg. własnego autorstwa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gwarantujemy najwyższą jakość

Sukces firmy oznacza zadowolenie Klientów w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i funkcjonalności oferowanych przez nas systemów. Stworzyliśmy jedno z najnowocześniejszych Laboratoriów w Polsce, bo wiemy, że produkt dobrze zbadany to jakość na lata.  
Na dowód niezawodności wszystkie elementy systemu są ubezpieczone na 2 mln euro, co dla wykonawców stanowi znakomitą gwarancję bezpieczeństwa.