Gebo Technika International Sp. z o.o. 
ul. Okólna 45 
05-270 Marki k. Warszawy

gebo

 

Gebo to przede wszystkim od wielu lat doskonale znana marka na terenie Polski i Europy. Początkowo firma zajmowała się hurtową sprzedażą rur. W 1936 roku opatentowała wynalazek pierścieni zaciskowych i wprowadziła na rynek komponenty techniki łączenia rur pod znakiem Gebo. Dziś marka Gebo znana jest jako:

- producent i dystrybutor złączek dla różnych obszarów zastosowań

- specjalista w dziedzinie napraw i połączeń;

- od ponad 70 lat lider na rynku w dziedzinie żeliwnych złączek zaciskowych i obejm remontowo naprawczych,
Od początku działalności Gebo rozszerzało swoje portfolio, tak aby zapewnić kompleksowe rozwiązania dla każdej sytuacji instalacyjnej.

 

Pierwszą grupą produktów, z którą firma zaistniała na rynku Polski były uniwersalne żeliwne złączki zaciskoweGebo Quick, później uzupełnione zostały o specjalistyczne złączki żeliwne Gebo Special.
Następnie Gebo wprowadziła do sprzedaży złączki PP do rur PE, promowane jako Gebo Plast, a w kolejnym etapie rozwoju łączniki uniwersalne do sieci wodociągowych

Gebo Unisolid. Obecnie nasza oferta to także Gebo Valve czyli zawory skośne, Gebo SuperVario oraz Gebo Fittingsocynkowane złączki gwintowane, które od 2012 roku są dodatkowo sprzedawane w wersji Platinum Line.