O NAS

SECESPOL jest polskim producentem wymienników ciepła od ponad 30 lat obecnym na międzynarodowych rynkach. W zakresie swojej produkcji oprócz wymienników płaszczowo-rurowych, płytowych lutowanych i płytowych skręcanych SECESPOL realizuje również zamówienia specjalistycznych wymienników ciepła dla przemysłu petrochemicznego, ciepłowniczego, energetycznego, spożywczego i farmaceutycznego.

Zaawansowana technologia przemysłowa oraz własna produkcja urządzeń gwarantują wyroby najwyższej klasy. Napędzani pasją, wciąż poszukujemy nowych wyzwań w dziedzinie wymiany ciepła. Doświadczony zespół konstruktorów tworzy rozwiązania przystosowane do wymagań klientów. Podejmujemy się skomplikowanych, wymagających i trudnych technologicznie realizacji.

PRODUKT

  


WYMIENNIKI LUTOWANE

Wymienniki lutowane charakteryzują się niezawodnością działania i wysoką wydajnością. Są one jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań na rynku.   Stanowią sprawdzone rozwiązanie w instalacjach C.O. i C.W.U., systemach wentylacyjnych, instalacjach technologicznych i klimatyzacyjnych, kotłach grzewczych, pompach ciepła, chłodnicach oleju czy wytwornicach wody lodowej.

 

WYMIENNIKI JAD

 

Wymienniki typu JAD są wymiennikami ciepła, które dzięki swojej unikatowej konstrukcji oraz wydajności idealnie sprawdzą się w najbardziej wymagających aplikacjach. Kompaktowe rozmiary wymienników w odniesieniu do powierzchni wymiany ciepła oraz związana z tym wysoka wydajność w porównaniu do innych standardowych rozwiązań doceniane są nie tylko przez instalatorów,  ale również przez użytkowników. Wykonane w całości ze stali nierdzewnej, stanowią wytrzymałą i trwałą konstrukcję. Szeroki zakres ciśnień roboczych i temperatur sprawia, że idealnie nadają się do większości systemów wymiany ciepła.

 

 

 

     


PŁYTOWE SKRĘCANE WYMIENNIKI CIEPŁA

 

Płytowe skręcane wymienniki ciepła firmy SECESPOL to sprawdzone urządzenia wymiany ciepła w wielu procesach technologicznych. Charakteryzują się one najwyższą sprawnością spośród rozwiązań dostępnych na rynku. Bardzo duża elastyczność konstrukcyjna wymiennika skręcanego umożliwia jego doskonałe dostosowanie do wymaganych warunków pracy dzięki mnogości rozmiarów płyt, materiałów płyt, materiałów uszczelek oraz wyboru różnej geometrii kanałów przepływowych.

 

DRY COOLERY

Zadaniem dry coolerów jest chłodzenie systemów przemysłowych, pomieszczeń przemysłowych i komercyjnych. Zachodzący w nich proces polega na zrzucie nadmiaru ciepła do otoczenia w przypadku, gdy jego wykorzystanie jest nieopłacalne.

Chłodzenie cieczy poprzez zastosowanie dry coolerów jest najtańszą metodą rozproszenia ciepła odpadowego, gdyż osiągają one wysoką wydajność przy minimalnym zużyciu energii.

 

 

 

 

 

SECESPOL Sp. z o.o.

ul. Warszawska 50,
82-100 Nowy Dwór Gdański

www.secespol.com
info@secespol.pl