FERRO Spółka Akcyjna
ul. Przemysłowa 7
32-050 Skawina

ferro.pl
ferro-group.com/

 

 

 

Grupa FERRO to jeden z największych producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej w Europie Środkowej i Wschodniej z blisko 30-letnim doświadczeniem w branży. Dzięki dbałości o wysoką jakość produktów produkty Ferro są obecne w milionach domów oraz obiektów na całym świecie.

Historia FERRO Group od momentu założenia związana jest z południem Krakowa, od wielu lat siedziba firmy znajduje się w podkrakowskiej Skawinie. Obecnie poza działalnością na terenie Polski, Grupa FERRO sprzedaje swoje produkty na licznych rynkach zagranicznych. Grupa FERRO posiada spółki i centrum magazynowo-logistyczne w Polsce, zakład produkcyjny, centrum magazynowo logistyczne i spółki w Czechach oraz spółki w Rumunii, Mołdawii, Bułgarii, Chorwacji, Macedonii, Bośni i Hercegowinie, Czarnogórze, Litwie, Łotwie, Estonii, na Węgrzech i Słowacji. Produkcja produktów Ferro realizowana jest za pośrednictwem czeskiej fabryki NOVASERVIS w Znojmo oraz chińskiej spółki Yuhuan AMG Just Valve Co. Ltd.

FERRO dba o doskonałą jakość swoich produktów. Utrzymanie wysokiego standardu produkcji jest możliwe dzięki spełnieniu wymagań obowiązujących norm, zachowaniu wysokich parametrów technicznych, bezpieczeństwa i funkcjonalności. Wszystkie produkty firmy podlegają tym samym, niezwykle dokładnym i restrykcyjnym procedurom weryfikacji jakości. Są sprawdzane pod kątem jakości na każdym etapie produkcji. Wysoko wykwalifikowani inżynierowie odpowiedzialni za jakość czuwają nad prawidłowym przebiegiem procesów kontroli jakości i certyfikacji wyrobów.