BALNEO® to szeroki asortyment
wysokiej jakości odpływów liniowych,
stalowych półek wnękowych WALL-BOX® 
i zasobników na papier toaletowy PAPER-BOX.

więcej>>>

BALNEO
ul. Błońska 12
05-804 Pruszków

Untitled strona nauka

BALNEO
Jesteśmy polską marką zajmującą się sprzedażą detaliczną oraz hurtową odpływów liniowych, oraz produktów linii WALL-BOX, czyli stalowych półek wnękowych, uchwytów na papier toaletowy i zabudowywanych magazynków do jego przechowywania.

Oferowane przez nas produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, przy czym charakteryzują się nowoczesnym i eleganckim designem o który dbają współpracujący z nami utytułowani styliści i projektanci. BALNEO to także silna koncentracja na współczynniku ceny do jakości. Dostarczamy najwyższej jakości wyroby w przystępnych cenach.

Wejdź na: Balneo24.pl
ODPŁYWY LINIOWE
Oferujemy duży wybór odpływów liniowych o różnej konstrukcji i wykończeniu co daje możliwość dostosowania się do możliwości montażowych i dopasowania wizualnego do każdego wnętrza. Wszystkie odpływy sprzedajemy w kompletnym zestawie: korpus, panel dekoracyjny, syfon osadnik, mata uszczelniająca itp. To dodatkowy argument przemawiający za kupnem naszych wyrobów.WALL-BOX
półki, uchwyty i magazynki na papier toaletowy, pozwalają uporządkować przestrzeń w łazience i nadadzą jej nowoczesnego designu. Niezależnie od tego czy w kolorze ponadczasowej eleganckiej stali nierdzewnej, subtelnej złamanej bieli, czy też w wyjątkowej stylowej czerni – uzyska się efekt nowoczesności i schludności. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej WALL-BOX nie jest narażony na korozję związaną z wodą i wysoką wilgotnością panującą w łazience czy kuchni.