LARS
ul. Świerkowa 14
64-320 Niepruszewo

AURATON to polska firma, która już od ponad 35 lat dostarcza innowacyjne rozwiązania z myślą o domach, w których każdy domownik ma swoje indywidualne potrzeby. Nasze produkty pozwalają zarządzać trzema najważniejszymi obszarami codziennego życia: energią, ogrzewaniem i wodą.

Zespół naszych inżynierów posiada ogromne doświadczenie, a ich umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby współczesnych konsumentów pozwala nam projektować i tworzyć rozwiązania szyte na miarę oczekiwań. Wszystkie nasze produkty powstają w laboratorium w podpoznańskim Niepruszewie, gdzie przechodzą rygorystyczne testy i później są dostarczane do naszych klientów. Produkujemy nowoczesne regulatory, listwy sterujące i sterowniki zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe, zarządzające systemami ogrzewania domów i mieszkań oraz sterowniki pomp C.O. i C.W.U. Nasze urządzenia znajdują zastosowanie w instalacjach ogrzewania grzejnikowego, podłogowego oraz mieszanego.  przewodowe i bezprzewodowe, systemy do ogrzewania podłogowego bezprzewodowego i przewodowego oraz sterowniki. Do wszystkich urządzeń zapewniamy akcesoria.

Troska o środowisko zawsze była nam bliska, dlatego nasze produkty linii AURATON są pakowane w recyklingowalny karton oraz posiadają certyfikat RoHS, który potwierdza, że urządzenia nie zawierają groźnych dla zdrowia i środowiska substancji i są przyjazne dla ekologii.

AURATON jest częścią polskiej Grup Lars.
 Flagowym rozwiązaniem naszej marki jest innowacyjny system smart home - AURATON Smart, który pozwala w intuicyjny sposób zarządzać domem i mieszkaniem. Dzięki AURATON Smart App domownicy mogą z łatwością zdalnie zarządzać temperaturą pomieszczeń, zabezpieczyć dom lub mieszkanie przed zalaniem, za pomocą inteligentnych czujników i zaworów wody zamknąć zawór wody czy kontrolować urządzenia elektryczne podłączone do centrali systemu - Pulse. Użytkownik AURATON Smart ma możliwość dowolnej konfiguracji urządzeń i czujników oraz ustawiania własnych harmonogramów. Największymi korzyściami stosowania AURATON Smart są efektywne zarządzenie energią, pełna kontrola nad domowymi systemami nawet podczas dłuższej nieobecności oraz znaczny wpływ na ekologię, poprzez zmniejszenie zużycia mediów.