Strony:1, 2, 3, 4

Aktualności

2023-02-01/Partnerzy Programu Integris+ 2023

Poznaj 44 marki które biorą udział w 11 edycji Programu Lojalnościowego Grupy SBS Integris+


więcej...

2023-02-01/Integris+ 2023 – silne zaplecze dla profesjonalistów

Wiedza, technologie, współpracownicy – to kilka kluczowych elementów na które składa się często sukces jednej osoby. Tworząc program Integris+ wychodzimy z tego samego założenia, dlatego katalog naszego programu lojalnościowego składa się z bardzo szerokiej oferty nagród, która stale się rozrasta na wniosek i zapotrzebowanie naszych klientów aby wspierać ich w codziennych sukcesach.


więcej...

2022-12-08/ELTERM: inwestycje w azjatyckich kurortach

Nie wszyscy wiedzą, że w hotelach w Katarze i Emiratach Arabskich pracuje już kilkadziesiąt naszych kotłów elektrycznych...


więcej...

2022-12-08/WILO: Kuchnia, łazienka czy WC w dowolnym miejscu

bez brudnych i kosztownych prac remontowych dzięki pomporozdrabniaczom Wilo z pakietem korzyści...


więcej...

2022-12-08/KOTAR: produkujemy tkaniny izolacyjne

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom inwestorów oraz wciąż zmieniających się standardów budownictwa produkujemy tkaniny izolacyjne, które spełniają najwyższe standardy.


więcej...

2022-12-08/STIEBEL ELTRON: Decentralna wentylacja do nowych i istniejących budynków

Systemy decentralnej wentylacji STIEBEL ELTON to świetny wybór do budynków, gdzie należy dostarczyć świeże powietrze, rozwiązać problem wilgoci, przefiltrować szkodliwe cząsteczki, a przy tym odzyskać ciepło z powietrza wywiewanego.


więcej...

2022-12-08/KAN: Nowy program partnerski Wspieramy Najlepszych

Wspieramy Najlepszych to program partnerski KAN, kierowany do instalatorów, którzy stosują systemy KAN-therm w budownictwie jednorodzinnym.


więcej...

2022-12-08/Integris+: spotkania w gronie najlepszych

Już od dziesięciu lat w Hurtowniach Partnerskich Grupy SBS tworzone są najlepsze wydarzenia w branży: spotkania plenerowe, mini targi, gale sylwestrowe, spotkania przedświąteczne, jubileusze… - słowem co okazja to spotkanie!


więcej...

2022-09-28/HEXONIC: Wymienniki płytowe z certyfikacją AHRI!

Płytowe skręcane wymienniki ciepła typu JAG z powodzeniem przeszły testy zgodnie z wymogami normy „ANSI/AHRI 400” i tym samym wymienniki jednofazowe Hexonic z serii AJF uzyskały certyfikację AHRI LLHE (Liquid to Liquid Heat Exchangers).


więcej...

2022-09-22/ROTHENBERGER: Obniż rachunki za ogrzewanie!

Usługa płukania instalacji ogrzewania podłogowego i grzejników oraz odkamieniania wymienników ciepła zyskała obecnie ogromną popularność. Wiadomo też, że tej zimy nie możemy sobie pozwolić na zapowietrzanie się instalacji, zablokowane piony lub rury czy niedogrzane grzejniki.


więcej...

2022-09-22/VALVEX: NOWE rozwiązania w instalacjach

Grupa pompowo-mieszająca PROFF COMFORT to nowy standard energooszczędnych rozwiązań do zintegrowanych systemów grzewczych. Takie rozwiązanie systemowe gwarantuje uzyskanie optymalnej temperatury czynnika grzewczego w instalacji ogrzewania podłogowego...


więcej...

2022-09-22/LUXRAD wprowadza do oferty nowy grzejnik!

O niektórych modelach można powiedzieć, że to małe dzieła sztuki. Tak właśnie jest w przypadku modelu Aurum. Jego złoty kolor uzyskany został poprzez osadzanie na powierzchni pyłu azotku tytanu.


więcej...

2022-09-22/WILO pomaga oszczędzać energię

Nawet 80% oszczędności energii dzięki wymianie pomp na energooszczędne! Wymieniasz, oszczędzasz 431 zł/rok. 


więcej...

2022-09-22/KAN: ultraPRESS, czyli innowacje w portfolio

KAN, polski producent nowoczesnych systemów instalacyjnych, nie zwalnia tempa. Doskonale znany i sprawdzony w praktyce w niejednej realizacji system KAN-therm Press przeszedł „ultra” metamorfozę, aby w jeszcze większym stopniu sprostać oczekiwaniom klientów i biznesowych partnerów marki. Czym zatem wyróżnia się system KAN-therm ultraPRESS?


więcej...

2022-09-22/STIEBEL ELTRON: Pojemnościowy ogrzewacz wody PSH Classic P

Wiszący pojemnościowy ogrzewacz wody STIEBEL ELTRON z serii PSH Classic P to urządzenie  przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników. Elegancka, a przede wszystkim praktyczna obudowa o owalnym kształcie, świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu...


więcej...

2022-09-22/FERRO: Rozdzielacze sanitarne

Rozdzielacze sanitarne Ferro występują w wykonaniu belki głównej o rozmiarze 3/4” lub 1” oraz w każdym z rozmiarów w wariancie z 2, 3 lub 4 wyjściami. Kuty korpus rozdzielacza wykonany został w technologii ABT (Advanced Body Technology).


więcej...

2022-07-14/ALIAXIS Poland: nasze produkty objęte są programem INTEGRIS+

Wszystkie nasz produkty są objęte program Integris +, dzięki czemu ich wybór staje się dla Państwa jeszcze bardziej opłacalny. Sprawdź nasze produkty i poczuj różnicę.


więcej...

2022-06-26/ELTERM: 30 lat minęło jak z bata strzeli!

Firma ELTERM – polski producent urządzeń grzewczych i armatury hydraulicznej świętowała swój jubileusz. Z tej okazji wszyscy pracownicy zostali zaproszeni do jaskini hazardu, gdzie mogli sprawdzić swoje umiejętności w grze w pokera, ruletkę oraz Black Jacka – dla zwycięzców turnieju przewidziano oczywiście nagrody. Impreza odbyła się w Browarze Chełmińskim, aby nasze hasło „Grzejemy jak Kawaleria” zostało pozytywnie zweryfikowane :)


więcej...

2022-06-14/WILO: Stratos PICO - Twój osobisty asystent ogrzewania podłogowego

Asystent nastawiania zapewniający optymalne ustawienie pompy na podstawie powierzchni ogrzewania podłogowego lub ilości grzejników.


więcej...

2022-06-14/KAN z nową wersją polskiej strony internetowej!

Miesiące przygotowań, liczne burze mózgów, dziesiątki konsultacji z informatykami i oto jest! KAN uruchamia nową wersję swojej strony internetowej. Serwis będzie stanowić repozytorium wiedzy na temat produktów znajdujących się w portfolio marki, a także ich praktycznych zastosowań. Nowoczesna, estetyczna szata graficzna i ergonomiczny układ strony sprawiają, iż dostęp do wszelkich informacji jest niezwykle intuicyjny.


więcej...
Strony:1, 2, 3, 4