Strony:1, 2

Aktualności

2021-09-20/5-lecie Hurtowni Kolanko w Chwaszczynie z Integris+

Aż trudno uwierzyć że to już 5 lat od powstania Hurtowni Kolanko w Chwaszczynie. To właśnie tam 10. września odbyła się najgorętsza impreza w okolicy. Organizatorzy zapewnili gościom szereg ciekawych atrakcji dla swoich klientów: wręczanie nagród z programu lojalnościowego Integris+...


więcej...

2021-08-11/ARISTON: Za kocioł Cares S dostajesz e-bon do żabki na 150 zł!

200 pierwszych rejestracji nowego kotła Cares S w My  Ariston nagradzamy e-bonami o wartości 150 zł do sklepów Żabka!


więcej...

2021-06-01/WILO: Wilo-Isar BOOST5 gwarancją stabilnego ciśnienia w domu

Do zaopatrzenia w wodę i podnoszenia ciśnienia

Nowy hydrofor Wilo-Isar BOOST5 nadaje się do uniwersalnego zastosowania w domowym systemie zaopatrzenia w wodę i zapewnia w każdym czasie i w każdym punkcie czerpalnym stałe ciśnienie wody.


więcej...

2021-06-01/BERETTA: BREVA – świeże powietrze w Twoim domu

Marka Beretta – znana w Polsce z produkcji i sprzedaży kotłów gazowych - poszerzyła gamę klimatyzatorów BREVA o nowe modele. BREVA to ścienny klimatyzator typu split z czynnikiem chłodniczym R32 przyjaznym środowisku.


więcej...

2021-06-01/NIBE: 3 lata gwarancji na wszystkie pompy ciepła NIBE

W związku z obchodami 20 –lecia NIBE w Polsce, NIBE-BIAWAR zmienia warunki gwarancji na systemy pomp ciepła z wyposażeniem. Od 1 lutego 2021 gwarancja podstawowa zostaje wydłużona z 2 do 3 lat z możliwością przedłużenia do lat 5.


więcej...

2021-06-01/PREVEX: EasyLine – sprawdzone odwodnienie liniowe teraz w promocji!

Zapewnienia producenta to jedno, ale nie ma nic lepszego, niż poddać produkt obiektywnej ocenie fachowców. Sprawdzianu nie przestraszyło się odwodnienie liniowe EasyLine fińskiej marki Prevex. Teraz w wybranych punktach SBS można je kupić w wiosennej promocji i zgarnąć bon Sodexo*!


więcej...

2021-06-01/DANFOSS: Rozwiązania Smart Heating Danfoss teraz także w programie Integris+

Danfoss Ally™ to nowa generacja inteligentnego systemu do zarządzania ogrzewaniem, zapewniająca pełną kontrolę nad grzejnikami oraz ogrzewaniem podłogowym z dowolnego miejsca. Danfoss Ally™ jest systemem działającym w chmurze i opartym o najpopularniejszy protokół komunikacji Zigbee dając możliwość podłączenia do innych systemów sterowania.


więcej...

2021-06-01/GRUNDFOS: Pompa cyrkulacyjna Grundfos COMFORT nagrodzona w prestiżowym konkursie Plus X Award

Pompa Grundfos Comfort B DT PM do cyrkulacji ciepłej wody zdobyła tytuł "Produkt Roku 2021” w tegorocznym konkursie Plus X Award.


więcej...

2021-06-01/KFA: Grzejnik w czarnej odsłonie

Sprowadzony produkt, jakim jest grzejnik G500F marki KFA Armatura pojawił się w nowej odsłonie. Po tym jak G500F GRAFIT stał się prawdziwym hitem, na rynek wchodzi grzejnik w kolorze czarnym. Idealnie pasujący do loftowych, nowoczesnych wnętrz.


więcej...

2021-06-01/GEBO: ŁĄCZ RURY TYM, CO LESZE

Marka GEBO  wystartowała z nową kampanią produktów ze stali nierdzewnej gebog316. Asortyment gebog316. to nowe rozwiązanie, które wprowadza jakość i trwałość połączeń rur ze stali nierdzewnej Tym sposobem trwałość instalacji staje  się jeszcze większa.


więcej...

2021-06-01/FERRO: Czarny kolor zawsze modny

Czarny jest od kilku sezonów jednym z najmodniejszych kolorów proponowanych do łazienki. Dobrze pokazuje to zarówno aktualna oferta rynkowa, jak i najnowsze trendy. Użyta w łazience czerń sprawia dodaje klasy i ponadczasowości.


więcej...

2021-06-01/AURATON: Przewodowy system sterowania ogrzewaniem AURATON to pewność działania i spokój na lata.

Wielofunkcyjne urządzenia AURATON są produkowane w Polsce i spełniają najwyższe światowe standardy przy zachowaniu łatwości obsługi oraz klasycznego designu. Te rozwiązania do sterowania ogrzewaniem pozwalają zmniejszyć wydatki na energię w domach i mieszkaniach, jednocześnie dbając o komfort użytkownika.


więcej...

2021-05-04/2 x więcej punktów za kocioł ecoTEC intro w programie Integris+!

Dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny Vaillant VCW 18/24 AS/1-1 (H-PL) ecoTEC intro – to produkt na wyłączność w Grupie SBS. Cechuje się on niewielkimi rozmiarami oraz wysoką jakością i optymalną efektywnością. A kupując go w maju otrzymacie dwa razy więcej punktów z Programu Lojalnościowego Integris+ w Hurtowniach Partnerskich należących do programu.


więcej...

2021-03-25/Co nowego w Integris+?

Program lojalnościowy Integris+ skupia prężnie działających producentów z branży instalacyjno-grzewczo-sanitarnej. Bądź na bieżąco z informacjami od nich odwiedzając naszą stronę internetową.  Będziemy mieli dla Ciebie dużo nowości!


więcej...

2021-03-24/Płytowe lutowane wymienniki ciepła SECESPOL w układach chłodniczych

Rosnące wymagania ekonomiczne i coraz większa świadomość w zakresie ochrony środowiska wraz z ogólnie przyjętym trendem odzysku ciepła stawia przed projektantami coraz trudniejsze zadania. Są to zadania związane z optymalizacją energetyczną i kosztową projektowanych systemów chłodzenia, zapewniających utrzymanie odpowiedniego komfortu termicznego we wszelkiego rodzaju obiektach przemysłowych i komercyjnych.


więcej...

2021-03-23/Beretta wprowadza nową gamę produktów – pompy ciepła powietrze-woda Hydronic Unit B HE

HYDRONIC UNIT B HE to cicha pompa ciepła typu monoblok o kompaktowych wymiarach, przeznaczona do montażu w domach jednorodzinnych, służąca do zaspokajania potrzeb związanych z ogrzewaniem pomieszczeń, chłodzeniem i produkcją ciepłej wody użytkowej...


więcej...

2021-03-23/VALVEX: Jakość mieszania z zaworami CONTROLMIX

Kocioł stałopalny jest popularnym nośnikiem energii cieplnej w naszym domu. Bywa, że jest to także dodatkowe źródło ciepła w tak zwanym zintegrowanym systemie grzewczym. Decydując się na taką instalację, bardzo często wykorzystujemy zawory mieszające. Ich zadaniem jest regulacja temperatury zasilania układu grzewczego, a także temperatury powrotu do kotła...


więcej...

2021-03-23/ELEKTROMET: Moduł dogrzewający C.O. MDC

Elektryczny przepływowy ogrzewacz instalacji C.O. typu MDC to kompaktowe urządzenie, przeznaczone do montażu w instalacji C.O., które może współpracować z każdym źródłem ciepła jak np. kominkiem, kotłem na paliwo stałe, pompą ciepła czy kotłem gazowym jak również i olejowym...


więcej...

2021-03-23/AURATON stawia na ekologię

AURATON to polska, nowoczesna firma, która już od ponad 35 lat dostarcza innowacyjne rozwiązania z myślą o domach, w których każdy domownik ma swoje indywidualne potrzeby. Produkty AURATON pozwalają zarządzać trzema najważniejszymi obszarami codziennego życia: energią, ogrzewaniem i wodą...


więcej...

2021-03-23/FERRO: Bateria kuchenna ZUMBA SLIM 2F | Fun & Function

Zumba Slim 2F to kolejny model baterii kuchennej z elastyczną wylewką, który dołączył do oferty firmy Ferro. Doskonale łączy w sobie funkcjonalność produktu oraz aktualne trendy wzornicze. Szeroki wachlarz kolorystyczny pozwala na dopasowanie do każdego stylu...


więcej...
Strony:1, 2