GRUNDFOS: Pompy COMFORT i agregaty SOLOLIFT2

 

GRUNDFOS COMFORT

Każdego roku, typowa 3-osobowa rodzina zamieszkująca dom wyposażony w konwencjonalną instalację sanitarną marnotrawi do 16 000 litrów czystej wody. Pompy COMFORT PM dostarczają ciepłą wodę natychmiast kiedy jest to konieczne i realnie eliminują irytujące oczekiwanie, aż ciepła woda popłynie z kranu, zmniejszając zużycie wody i energii.

COMFORT to energooszczędne pompy cyrkulacyjne z mokrym wirnikiem przeznaczone do domów jedno- i dwurodzinnych. Pompy są odpowiednie do wody pitnej dzięki odpornej na korozję obudowie.

W skład typoszeregu wchodzą:

COMFORT B PM
Pompa Grundfos COMFORT PM ze stałą prędkością obrotową jest odpowiednia dla instalacji, w których pracą pompy steruje sterownik zewnętrzny lub w których wymagana jest praca ciągła.

COMFORT BA PM
Pompa Grundfos COMFORT BA PM posiada 3 tryby regulacji:

  • tryb AUTOADAPT, w którym pompa uczy się wzorów rozbioru wody przez użytkowników i pracuje tylko wtedy, kiedy ciepła woda jest potrzebna,
  • tryb regulacji temperaturowej: tym trybie pompa pracuje tak, aby na podstawie przeprowadzanych ciągle pomiarów utrzymywać temperaturę wody w określonym automatycznie zakresie
  • tryb 100%: pompa pracuje ciągle z pełną prędkością obrotową.

COMFORT BDT PM
Pompa Grundfos COMFORT BDT PM oferuje tryb regulacji oparty na sterowaniu zegarem cyfrowym. Pompa pracuje tylko w określonych przez użytkownika okresach. Ten tryb pracy zapewnia użytkownikowi maksymalny komfort i oszczędności energii w porównaniu z pracą ciągłą.

GRUNDFOS SOLOLIFT2

SOLOLIFT2 to unikalny typoszereg kompaktowych agregatów podnoszących ścieki, umożliwiających odprowadzanie ścieków z domowych urządzeń sanitarnych gdziekolwiek się znajdują, niezależnie od kanalizacji grawitacyjnej.

Niezależnie od tego, czy jest to dodatkowa toaleta na poddaszu, czy nowa łazienka poniżej poziomu kanału ściekowego w piwnicy, SOLOLIFT2 skutecznie odprowadzi ścieki i zapewni maksymalną ochronę przed przepływem zwrotnym z systemów kanalizacji.

Agregaty SOLOLIFT2 są łatwe w montażu i konserwacji. Typoszereg obejmuje 5 wariantów:

  • WC-1 – przeznaczony do pompowania ścieków z WC i jednego urządzenia sanitarnego,
  • WC-3 – przeznaczony do pompowania ścieków z WC i maks. 3 urządzeń sanitarnych,
  • D-2 - przeznaczony do pompowania ścieków szarych (bez fekaliów) z 2 różnych urządzeń sanitarnych,
  • C-3 - przeznaczony do pompowania ścieków szarych z 3 różnych urządzeń sanitarnych,
  • CWC-3 - przeznaczony do pompowania ścieków z naściennego WC i 3 urządzeń sanitarnych.

 

Grundfos Pompy Sp. z o.o. 
ul. Klonowa 23 /Baranowo
62-081 Przeźmierowo

www.grundfos.com/pl