FERRO: Rozdzielacze mosiężne i ze stali nierdzewnej

 

Wodne ogrzewanie podłogowe cieszy się dużym uznaniem zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i w obiektach użyteczności publicznej, ponieważ taki system grzewczy zapewnia równomierny rozkład temperatury w całym pomieszczeniu bez większego wpływu na poziom wilgotności powietrza. Dodatkowo nie ma również potrzeby montażu grzejników w poszczególnych pomieszczeniach, co podnosi walory estetyczne wnętrza budynku.

Firma FERRO odpowiadając na zapotrzebowanie rynkowe, poszerzyła asortyment w tym segmencie. 2 rodzaje – mosiężne i ze stali nierdzewnej, 4 typy: N-RZP, N-RZPO, N-RO, N-RNZ (mosiężne) i SN-RZP, SN-RZP*S, SN-RO, SN-RO*S (stalowe) oraz 11 modeli w każdym to 88 nowych rozdzielaczy. Wyprodukowane w czeskiej fabryce Grupy FERRO w Znojmo, w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologii charakteryzują się wysoką jakością materiałów i precyzją wykonania.

Rozdzielacze mosiężne (CW617N) i ze stali nierdzewnej (AISI 304) są wyposażone w innowacyjne rozwiązania ułatwiające pracę instalatorom. W rozdzielaczach mosiężnych taką funkcję pełnią m. in.: zespół odpowietrzająco – spustowy z przyłączem 1”z automatycznym odpowietrznikiem pływakowym, zaworem spustowym z końcówką do podłączenia węża oraz zaślepką z wbudowanym kluczem do zaworu spustowego; przepływomierze 1/2” ze skalą 0 – 5 l/min wraz z wygodnym uchwytem motylkowym do regulacji czy złączki  do rur wielowarstwowych 16 x 2 mm.

Rozdzielacze marki Ferro to produkty nowej generacji – funkcjonalne, szczelne, trwałe, kompaktowe i niezawodne. Dostępne są wersji od 2 do 12 sekcji, z możliwością podłączenia z lewej lub prawej strony. Producent udziela na nie aż 15-letniego okresu gwarancji, a szeroki wachlarz typów i modeli pozwala na wybór najlepszego rozwiązania.

 

FERRO Spółka Akcyjna
ul. Przemysłowa 7
32-050 Skawina

ferro.pl