SALUS Smart Home zmienia przestrzeń domową w przestrzeń inteligentną

 

SALUS Smart Home marki SALUS Controls umożliwia obsługę urządzeń przez Internet. System aktualizuje się automatycznie, może być rozbudowywany o nowe elementy oraz pozwala na współpracę sprzętu w domowej sieci – całe scenariusze powiązań.

Jego bazowym elementem jest bramka internetowa , dzięki której urządzenia komunikują się ze sobą. Z jedną bramką można sparować do 100 produktów (regulatory temperatury, listwy sterujące, smart plugi, czujniki etc.). Sterowanie systemem z każdego miejsca na świecie umożliwia darmowa aplikacja internetowa (w wersji mobilnej i desktopowej). Obsługa aplikacji jest czystą przyjemnością. Dzięki obrazkowemu, przejrzystemu menu, poradzą sobie z nią zarówno najmłodsi użytkownicy, jak i seniorzy.

Flagowym produktem serii SALUS Smart Home jest regulator Quantum  z wbudowanym czujnikiem wilgotności oraz funkcją WARM FLOOR, która – we współpracy z listwę sterującą  – pozwala stąpać po ciepłym podłożu, niezależnie od aktywnego harmonogramu grzania. To daje niezastąpiony komfort.

Czym możemy sterować dzięki SALUS Smart Home?

Przede wszystkim ogrzewaniem. Ale nie tylko. W systemie pracują inteligentne gniazdka i przekaźniki, które zarządzają oświetleniem oraz dopływem prądu do wybranych urządzeń. Używając inteligentnych wtyczek poprzez aplikację można na bieżąco kontrolować zużycie energii. SALUS Smart Home to także inteligentne czujniki (zalania, otwarcia, dymu, temperatury, ruchu), dzięki którym otrzymamy darmowe powiadomienie SMS o niepowołanym zdarzeniu.

Rozwiązania technologiczne SALUS Controls docenili klienci. Za ubiegły rok otrzymaliśmy Złote Godło w plebiscycie Konsumencki Lider Jakości w kategorii „Systemy sterowania ogrzewaniem”. Jest to dla nas nagroda szczególna, ponieważ zdobyta głosami zadowolonych użytkowników.

 

Dystrybutor marki SALUS Controls:
QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.
ul. Rolna 4, 43-262 Kobielice
+48 32 700 74 53
www.salus-controls.pl