Partnerzy Programu Integris+ 2023

 

Poznaj 44 marki które biorą udział w 11 edycji Programu Lojalnościowego Grupy SBS Integris+:

1.

KELLER to marka produktów PREMIUM przeznaczona do tworzenia kompletnych systemów grzewczych i sanitarnych.  Szeroki zakres produktów nią sygnowanych pozwala na bezproblemowe stworzenie profesjonalnych instalacji, które będą służyły przez długie lata.

2.

NANOPANEL jest marką produktów MEDIUM dedykowaną do tworzenia kompletnych systemów grzewczych i sanitarnych. Niezawodność, zwiększona trwałość i dobre ceny to główne cechy wyróżniające artykuły spod znaku NANOPANEL.

3.

DELFIN to marka produktów RETAIL do wyposażenia kuchni i łazienki. Bezkompromisowa jakość, rozsądne ceny i ponadczasowa stylistyka znajdują swoje odzwierciedlenie w stale rosnącej popularności produktów nią sygnowanych.

4.

ARISTON to światowy ekspert w dziedzinie produktów do ogrzewania i podgrzewaczy ciepłej wody. Dostarcza komfort cieplny dla każdego w dowolnym miejscu na ziemi.  Oferuje kotły kondensacyjne, elektryczne i gazowe podgrzewacze wody oraz pompy ciepła do c.o. i c.w.u.

5.

KFA Armatura to komfortowe rozwiązania. Oszczędnościowe baterie łazienkowe i funkcjonalne baterie kuchenne, wysoce efektywne grzejniki aluminiowe oraz trwałe zawory wodne, gazowe i żeliwne. Jesteśmy polskim producentem, na nasze produkty udzielamy nawet 20 lat gwarancji, a nasz serwis reaguje na zgłoszenia klientów w 48h.

6.

AURATON oferuje urządzenia i akcesoria z zakresu automatyki domowej. To produkty do sterowania ogrzewaniem oraz rozwiązania z obszaru Internet of Things, które pozwalają bezprzewodowo kontrolować ogrzewanie, wodę, energię. Chronią dom przed zalaniem czy włamaniem, tworząc Smart Home, czyli zintegrowany system zarządzania domem.

7.

Marka BERETTA część Grupy Carrier zapewnia komfort cieplny na świecie poprzez dostarczanie pomp ciepła, kotłów gazowych i klimatyzacji. Zadowoleni użytkownicy urządzeń, partnerzy biznesowi oraz ochrona środowiska to priorytety, dlatego firma stawia na ciągłe ulepszanie procesów i parametrów produktów.

8.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wodomierze mieszkaniowe oraz przemysłowe, ciepłomierze, a także podzielniki kosztów ogrzewania. Stworzyliśmy również najwyższej klasy zintegrowany system zdalnego odczytu.

9.

Dział BOSCH Elektronarzędzia jest wiodącym na świecie producentem elektronarzędzi i osprzętu. Każdego roku Bosch wprowadza na rynek dziesiątki nowych, innowacyjnych produktów z segmentów: elektronarzędzia stacjonarne, osprzęt, technika pomiarowa oraz elektronarzędzia ogrodowe.

10.

BWT działa na polskim rynku od 30-tu lat. Nasze bogate doświadczenie w branży uzdatniania wody to gwarancja niezawodności i innowacyjności proponowanych rozwiązań. W ofercie posiadamy m. in.: filtry mechaniczne, odżelaziające, filtry z węglem aktywnym, urządzenia chroniące instalacje przed osadami wapnia i magnezu, zmiękczacze wraz z osprzętem, chemię instalacyjną, systemy odwróconej. www.bwt.pl 

11.

DANFOSS w ofercie posiada rozwiązania do różnych typów budynków poczynając od źródła ciepła (węzły), poprzez dystrybucję (zawory równoważące i regulacyjne) a kończąc na komforcie cieplnym (sterowanie ogrzewaniem). Wszystko od jednego dostawcy.

12.

Produkcja rur i kształtek z PP-R jest naszą specjalnością od ponad 20 lat. Proponujemy systemy do wykonania instalacji wodnej oraz C.O. z gwarancją najwyższej jakości. Szeroki zakres naszych produktów pozwala na stworzenie profesjonalnych instalacji, które będą służyły przez długie lata.

13.

Firma EFAR to wyłączny dystrybutor polskich producentów armatury przemysłowej do sieci gazowych, wodnych, ciepłowniczych i parowych oraz bezpośredni importer włoskiej i hiszpańskiej armatury instalacyjnej.

14.

ELEKTROMET polski producent zbiorników do wszystkich systemów grzewczych: specjalistyczne i standardowe bufory c.o., zasobniki i wymienniki do pomp ciepła, kotłów gazowych, olejowych i biomasowych, zbiorniki na gaz LPG, elektryczne moduły grzewcze c.o., ogrzewacze elektryczne, zespoły grzewcze.

15.

ELTERM jest polskim producentem elektrycznych kotłów grzewczych dedykowanych do budynków energooszczędnych oraz wyposażonych w instalacje fotowoltaiczne. Dzięki wielu uzyskanym patentom i wzorom użytkowym, nasza rodzinna firma specjalizuje się także w produkcji bogatego typoszeregu sprzęgieł hydraulicznych, fitroodmulników, grup pompowych i gotowych zestawów hydraulicznych. 

16.

Grupa FERRO to jeden z największych producentów armatury sanitarnej oraz instalacyjno-grzewczej w Europie Środkowej i Wschodniej z 30-letnim doświadczeniem w branży. Dzięki dbałości o wysoką jakość produktów produkty Ferro są obecne w milionach domów oraz obiektów na całym świecie.

17.

GAZEX jest wysoko wyspecjalizowanym przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją, sprzedażą, montażem i serwisem detektorów, mierników oraz systemów detekcji i pomiaru stężeń gazów toksycznych, wybuchowych i tlenu.

18.

Od ponad 80 lat GEBO oznacza wysoką jakość i niezawodne rozwiązania instalacyjne. Każdego dnia produkty GEBO są instalowane w miejscach publicznych, mieszkalnych i przemysłowych. Naszym celem jest dostarczanie coraz lepszych, łatwiejszych i szybszych rozwiązań instalacyjnych.

19.

GRUNDFOS jest jednym z wiodących producentów pomp na świecie, który wyznacza nowe standardy dotyczące niezawodności, wysokiej efektywności energetycznej oraz inteligentnych funkcji pomp zapewniających komfort dla użytkownika przy minimalnym zużyciu energii.

20.

Od ponad 1988 roku udoskonalamy nasze produkty, żeby dać Ci pewność najlepszego wyboru. W ofercie HEXONIC znajdują się wymienniki lutowane, płaszczowo-rurowe, skręcane oraz specjalistyczne rozwiązania z zakresu wymiany ciepła dla przemysłu.

21.

Produkujemy niezawodne grzejniki i suszarki elektryczne, grzejniki c.o., grzałki oraz akcesoria. W 2023 roku poszerzyliśmy asortyment o palety metalowe. Jesteśmy polską firmą rodzinną która od ponad 40 lat wykuwa swoją inżynierską niezawodność, dając konsumentom ciepło i spokój ducha na lata.

22.

INTER SANO P.S.A. Od 1990 roku projektuje, produkuje i prowadzi dystrybucję artykułów instalacyjno sanitarnych. W ofercie dostępne są: spłuczki, deski sedesowe, zawory napełniające i spustowe, syfony oraz elementy kanalizacyjne.

23.

System  KAN‑therm  to kompletny  multisystem  instalacyjny  służący  do  budowy  wewnętrznych  instalacji wodociągowych,  grzewczych  oraz  technologicznych.  Składa się z nowoczesnych rozwiązań technicznych, różniących się materiałem rur i złączek oraz techniką wykonywania połączeń.

24.

Filtracja wody jest naszą specjalnością od 1990 roku, kiedy to, jako jedni z pierwszych w Polsce projektowaliśmy filtry do wody dla domu i przemysłu.  Nasze doświadczenie, wiedza i umiejętności pozwalają nam na kompleksowe rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z zanieczyszczeniem wody.

25.

Firma KOTAR jest producentem materiałów izolacyjnych do wodnego ogrzewania podłogowego.  Oferta obejmuje: płyty izolacyjne Izorol, płyty systemowe KR, taśmy brzegowe, klipsy i haki mocujące oraz folie izolacyjne. Firma posiada ponad 30 letnie doświadczenie.

26.

Firma KRZYS-POL jest wiodącym producentem z branży kominowej i wentylacyjnej.  Oferuje szeroką gamę produktów dla Klientów o różnych wymaganiach.  Głównym obszarem działalności firmy KRZYS-POL jest produkcja systemów kominowych ze stali kwasoodpornej.

27.

LUXRAD to polski producent grzejników dekoracyjnych – pokojowych i łazienkowych. Marka nieprzerwanie od 1997 roku dostarcza najwyższej jakości produkty, powstałe w zgodzie z obowiązującymi trendami oraz w duchu #ecofriendly, na rynek polski oraz zagraniczne.

28.

McAlpine to najwyższa jakość w konkurencyjnej cenie. Nasze rozwiązania zapewniają komfort instalatorom i użytkownikom. Firma odnosi sukcesy na rynkach całego świata dzięki doświadczeniu, innowacyjności oraz nowoczesnym technologiom produkcyjnym.

29.

Specjalnością koncernu NIBE ze Szwecji jest ogrzewanie oraz produkcja pomp ciepła.  Atutem firmy jest najwyższa, jakość produktów oraz bogata oferta oferowanych urządzeń.  Nasza wizja zakłada tworzenie światowej klasy rozwiązań w dziedzinie zrównoważonej energii.

30.

NMC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu, to producent izolacji technicznych polietylenowych Climaflex B w najlepszej klasie palności, izolacji na bazie kauczuku syntetycznego Insul‑Tube, izolacji poliuretanowej IsoTube oraz wełny mineralnej Nomawool w osłonie Alu i PVC.

31.

PERFEXIM sp.z o.o. to polska firma rodzinna, która od prawie 30 lat nieustannie kształtuje rynek wiodących producentów w branży: armatura sanitarna, instalacje, technika grzewcza. Główną zasadą, którą kieruje się PERFEXIM to pełny nadzór technologiczny, jakościowy i wytrzymałościowy począwszy od fazy projektowania po testowanie, a kończąc na wdrożeniu produktu - głównie dzięki własnemu zespołowi inżynierów.

32.

PROFITOR to prekursor metalowych elastycznych przewodów na rynku polskim.  Ponad 119 odmian przewodów gazowych, kilkadziesiąt odmian przewodów do wody. Ponad 1,6 mln sprzedanych przewodów do gazu! Zaufaj naszemu doświadczeniu!

33.

RICOM ENERGY oferuje systemy kominowe, separacyjne i klimatyzacyjne. Nasze produkty znajdują zastosowanie w inwestycjach każdego rodzaju. Cechują je najwyższej jakości materiały i innowacyjne rozwiązania, po które sięgamy z myślą o komforcie klienta.

34.

SALUS Controls od wielu lat projektuje energooszczędną automatykę budynkową dla ogrzewnictwa. W ofercie marki znaleźć można sprawdzone rozwiązania do sterowania każdym typem instalacji grzewczej – również przez Internet. NOWY Partner Programu!

35.

STIEBEL ELTRON: producent wyspecjalizowanych technologicznie urządzeń: przepływowych i pojemnościowych ogrzewaczy wody, pieców akumulacyjnych, konwektorów, pomp ciepła oraz wentylacji i rekuperacji. 30 lat w Polsce.

36.

THERMAFLEX jest producentem izolacji technicznych ze spienionych poliolefin oraz systemów preizolowanych Flexalen. Rozwiązania THERMAFLEX skutecznie redukują straty energii oraz chronią instalację przed czynnikami zewnętrznymi.

37.

THERMES specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji podgrzewaczy oraz zbiorników c.w.u  ze stali nierdzewnej. W swoje ofercie posiada produkty przeznaczone do większości rodzajów źródęł ciepła w szczególności pomp ciepła, instalacji solarnych, kotłów gazowych i olejowych oraz mieszanych. NOWY Partner Programu!

38.

TWEETOP Sp. z o. o. - polski producent systemów przeznaczonych do wewnętrznych instalacji wodnych i grzewczych. Oferta firmy to: rury wielowarstwowe PERT/AL/PERT, PERT/EVOH/PERT, kształtki mosiężne zaprasowywane w zakresie średnic 14-75, akcesoria, narzędzia, pompy ciepła i rekuperacja.

39.

Jesteśmy duńskim producentem artykułów chemiczno-technicznych.  Nasza oferta to m.in. pasty uszczelniające UNIPAK i MULTIPAK, taśmy teflonowe, pakuły, silikonowe pasty poślizgowe, materiały do lutowania, wykrywacze nieszczelności, taśmy klejące do otulin i kleje anaerobowe.

40.

UPONOR jest wiodącym producentem wysokiej jakości instalacji wodnych, systemów ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego, automatyki sterującej oraz sieci preizolowanych. Nasze rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo i higienę wody, a także energooszczędne ogrzewanie i chłodzenie płaszczyznowe. NOWY Partner Programu!

41.

Jako lider na rynku w dziedzinie techniki grzewczej i wentylacyjnej, oferujemy solarne instalacje grzewcze, pompy ciepła, instalacje wentylacyjne dla budynków niskoenergetycznych, wysoko wydajne urządzenia grzewcze na paliwa kopalne oraz inteligentne układy sterowania.

42.

Firma należąca do niemieckiej grupy WERiT. Jedynym właściciel marki sanitarnej JOMO.
Ponad 100 letnie doświadczenie Firmy w branży sanitarnej, gdzie podstawą są grupy stelaży JOMOTech do wszelkich przyborów sanitarnych, poprzez system odpływów liniowych oraz ceramikę WC. NOWY Partner Programu!

43.

Oferta WILO obejmuje pompy i systemy pompowe do ogrzewnictwa, klimatyzacji, wentylacji, zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków z możliwością stosowania ich we wszystkich dziedzinach życia publicznego a także w prywatnych gospodarstwach domowych.

44.

WOLF to jeden z wiodących dostawców urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w Europie. Nasza oferta to pompy ciepła, urządzenia wentylacji mechanicznej, szeroka oferta gazowych kotłów kondensacyjnych, a także systemy solarne.