Integris+: spotkania w gronie najlepszych

 

 

Już od dziesięciu lat w Hurtowniach Partnerskich Grupy SBS tworzone są najlepsze wydarzenia w branży: spotkania plenerowe, mini targi, gale sylwestrowe, spotkania przedświąteczne, jubileusze… - słowem co okazja to spotkanie.! Warto nadmienić że większość tych niesamowitych lokalnych wydarzeń ma miejsce w ramach Programu Lojalnościowego Integris+ gdzie klienci nie tylko dostają nagrody w ramach lojalności zakupowej ale również mogą się spotkać z najlepszymi producentami skupionymi wokół danej edycji programu.

Dlaczego warto być w programie Integris+

Głównymi beneficjentami programu są oczywiście instalatorzy, którzy cenią sobie zakupy dobrej jakości produktów oraz eventy organizowane przez hurtownie.

„Uczestniczę w programie Integrs+ już od pięciu lat. Podoba mi się że zawsze dostaję te nagrody, które przydają mi się w codziennej pracy i są świetnej jakości a przy okazji kupuję produkty najlepszych producentów w branży. Dla mnie to bardzo ważne żeby nie oszczędzać na produktach bo mam już wyrobioną swoją markę wśród klientów. Dodatkowo zawsze jestem zaproszony na spotkania. Fajnie bo zazwyczaj z chłopakami nie mamy czasu się spotkać a w ramach Integris+ zawsze idziemy większą ekipą, więc integrujemy się i wewnątrzfirmowo i branżowo. Zawsze dowiadujemy się nowych rzeczy o zmianach prawnych, o nowościach produktowych i mamy świetnie zorganizowany czas." - Michał z Łodzi.

Jakie wydarzenia kreowały w tym roku Hurtownie Grupy SBS?

Mini targi ISKO z Integris+

Spotkanie Integris+ połączone ze szkoleniami handlowymi z KEY Suwałki

Spotkanie integrisowe firmy ARMET

Spotkanie Hurtowni HYDRAULIK Tuchola w ramach Integris+

Spotkanie integrisowe w Oleśnicy pod Wrocławiem dla klientów AQUA Grupa SBS

 

Edycja Integris+ 2022 powoli dobiega końca. Już teraz wszyscy zastanawiają się z kim spotkają się na eventach w 2023 roku!