WILO: Zostań Zaufanym Instalatorem central deszczowych i zarabiaj!

 

Drogi Instalatorze! Czy wiesz, że?

W gospodarstwie domowym niemal 35% dziennego zapotrzebowania na wodę przypada tylko i wyłącznie na spłukiwanie toalet, w przypadku budynków biurowych, usługowych czy hotelowych wartość ta może przekraczać nawet 50%, a to tylko jedna z możliwości wykorzystania wody deszczowej wewnątrz budynku. Dodatkowe 10-15% przypada na nawadniania terenów zielonych.

Centrale deszczowe Wilo-RAIN pozwalają na wykorzystanie deszczówki do zasilania spłuczek toaletowych, pralek czy zraszaczy ogrodowych w trybie ciągłym, nawet w okresach bezdeszczowych. Dzięki automatycznemu dopustowi świeżej wody wodociągowej punkty poboru są stale zasilane nawet, gdy zbiornik wody deszczowej jest okresowo pusty. Centrale dzięki zastosowaniu przerwy powietrznej stanowią najbezpieczniejszą, higieniczną formę połączenia instalacji wody deszczowej z wodą pitną.

Wykonując instalacje wod-kan w domu, można kompleksowo proponować Klientom instalację wody deszczowej. Popyt na tego typu rozwiązania będzie się zwiększał, gdyż otwarta została kolejna edycja Programu „Moja woda”, w ramach którego przysługuje Inwestorom zwrot kosztów inwestycji do 5.000 zł.

Dowiedź się jak zaprojektować i wykonać instalacje wody deszczowej.
Zapraszamy na bezpłatne szkolenie serwisowo-montażowe:
https://wilo.cervo.pl/formularz-szkolenia/2021-zi/

Wybierz dogodny termin, wypełnij wymagane pola poniższego formularza, aby zarejestrować się na wybrane szkolenie. Ze względu na sytuację szkolenia odbywają się w bardzo małych grupach z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, więc ilość miejsc jest mocno ograniczona.

Zapraszamy
Wilo Polska

 

Wilo Polska Sp. z o.o.
ul. Jedności 5
05-506 Lesznowola

www.wilo.pl