AURATON stawia na ekologię

AURATON to polska, nowoczesna firma, która już od ponad 35 lat dostarcza innowacyjne rozwiązania z myślą o domach, w których każdy domownik ma swoje indywidualne potrzeby. Produkty AURATON pozwalają zarządzać trzema najważniejszymi obszarami codziennego życia: energią, ogrzewaniem i wodą. W ostatnich dniach firma zakończyła rewolucję ekologiczną. Od teraz wszystkie produkty marki są przyjazne dla środowiska i pomagają dbać o ekologię.

Rozwiązania i systemy oferowane przez AURATON pomagają nie tylko zarządzać mediami w domu, ale przede wszystkim sprawiają, że staje się on bardziej ekologiczny. Przewodowe i bezprzewodowe regulatory temperatury, regulatory ogrzewania podłogowego oraz sterowniki pomp C.O. są energooszczędne, pozwalają optymalizować zużycie mediów i działają na nowoczesnych źródłach energii.

Kolejnym proekologicznym atutem jest jakość wykonania. Wszystkie urządzenia AURATON przechodzą rygorystyczne testy zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży, co przekłada się na ich długoletnią żywotność. Przy właściwym stosowaniu będą służyć użytkownikom przez wiele lat, a ich stosowanie pozwala także znacząco wydłużyć żywotność samych urządzeń grzewczych.

Jak ważna dla AURATON jest troska o środowisko podkreśla także samo opakowanie. Wszystkie produkty są pakowane w recyklingowalny karton oraz posiadają certyfikat RoHS, który potwierdza, że urządzenia AURATON nie zawierają groźnych dla zdrowia i środowiska substancji i są przyjazne dla ekologii.

Pełną gamę ekologicznych produktów AURATON można znaleźć na stronie www.auraton.pl.

 

LARS
ul. Świerkowa 14
64-320 Niepruszewo

www.auraton.pl