Integris+ 2024 – Partnerzy Programu

 

Poznaj 50 marek, które biorą udział w 12. edycji Programu Lojalnościowego Grupy SBS Integris+:

1.

KELLER to marka produktów PREMIUM przeznaczona do tworzenia kompletnych systemów grzewczych i sanitarnych.  Szeroki zakres produktów nią sygnowanych pozwala na bezproblemowe stworzenie profesjonalnych instalacji, które będą służyły przez długie lata.

2.

NANOPANEL jest marką produktów MEDIUM dedykowaną do tworzenia kompletnych systemów grzewczych i sanitarnych. Niezawodność, zwiększona trwałość i dobre ceny to główne cechy wyróżniające artykuły spod znaku NANOPANEL.

3.

DELFIN to marka produktów RETAIL do wyposażenia kuchni i łazienki. Bezkompromisowa jakość, rozsądne ceny i ponadczasowa stylistyka znajdują swoje odzwierciedlenie w stale rosnącej popularności produktów nią sygnowanych.

4. Firma ALCADRAIN została założona w 1998 roku jako czeska firma rodzinna pod nazwą Alcaplast. Największy producent techniki sanitarnej w Europie Środkowej i Wschodniej. Produkuje ponad 1000 wyrobów techniki sanitarnej – stelaż, zawory, syfony, ruszty, odpływy, deski sedesowe i inny asortyment. Wprowadzamy co raz to nowe rozwiązania techniczne jak i wizualne naszych produktów, które powinny zaspokoić potrzeby naszych klientów. NOWY Partner Programu!
5. Firma ALNOR Systemy Wentylacji od 1994 roku nieustannie rozwija swoją działalność i poszerza ofertę, umacniając jednocześnie pozycję na rynkach polskim i zagranicznym. Jest liderem w produkcji nowoczesnych systemów wentylacyjnych i rekuperacji. Oferuje kompleksowe rozwiązania spełniające najwyższe normy jakości. NOWY Partner Programu!

6.

ARISTON to światowy ekspert w dziedzinie produktów do ogrzewania i podgrzewaczy ciepłej wody. Dostarcza komfort cieplny dla każdego w dowolnym miejscu na ziemi.  Oferuje kotły kondensacyjne, elektryczne i gazowe podgrzewacze wody oraz pompy ciepła do c.o. i c.w.u.

7.

KFA Armatura to komfortowe rozwiązania. Oszczędnościowe baterie łazienkowe i funkcjonalne baterie kuchenne, wysoce efektywne grzejniki aluminiowe oraz trwałe zawory wodne, gazowe i żeliwne. Jesteśmy polskim producentem, na nasze produkty udzielamy nawet 20 lat gwarancji, a nasz serwis reaguje na zgłoszenia klientów w 48h.

8.

AURATON oferuje urządzenia i akcesoria z zakresu automatyki domowej. To produkty do sterowania ogrzewaniem oraz rozwiązania z obszaru Internet of Things, które pozwalają bezprzewodowo kontrolować ogrzewanie, wodę, energię. Chronią dom przed zalaniem czy włamaniem, tworząc Smart Home, czyli zintegrowany system zarządzania domem.

9. AWENTA PRO to flagowa marka firmy AWENTA, oferująca produkty z zakresu rekuperacji. Dzięki 30-letniemu doświadczeniu w branży wentylacyjnej firma rozpoczęła nowy etap działalności, skupiając się na produkcji produktów związanych z rekuperacją. Oferowana gama produktów opiera się na unikalnych rozwiązaniach projektowych, a głównym celem jest poprawa jakości powietrza oraz zwiększenie komfortu życia. NOWY Partner Programu!

10.

Marka BERETTA część Grupy Carrier zapewnia komfort cieplny na świecie poprzez dostarczanie pomp ciepła, kotłów gazowych i klimatyzacji. Zadowoleni użytkownicy urządzeń, partnerzy biznesowi oraz ochrona środowiska to priorytety, dlatego firma stawia na ciągłe ulepszanie procesów i parametrów produktów.

11.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wodomierze mieszkaniowe oraz przemysłowe, ciepłomierze, a także podzielniki kosztów ogrzewania. Stworzyliśmy również najwyższej klasy zintegrowany system zdalnego odczytu.

12.

BWT działa na polskim rynku od 30-tu lat. Nasze bogate doświadczenie w branży uzdatniania wody to gwarancja niezawodności i innowacyjności proponowanych rozwiązań. W ofercie posiadamy m. in.: filtry mechaniczne, odżelaziające, filtry z węglem aktywnym, urządzenia chroniące instalacje przed osadami wapnia i magnezu, zmiękczacze wraz z osprzętem, chemię instalacyjną, systemy odwróconej. www.bwt.pl 

13.

DANFOSS w ofercie posiada rozwiązania do różnych typów budynków poczynając od źródła ciepła (węzły), poprzez dystrybucję (zawory równoważące i regulacyjne) a kończąc na komforcie cieplnym (sterowanie ogrzewaniem). Wszystko od jednego dostawcy.

14.

Produkcja rur i kształtek z PP-R jest naszą specjalnością od ponad 20 lat. Proponujemy systemy do wykonania instalacji wodnej oraz C.O. z gwarancją najwyższej jakości. Szeroki zakres naszych produktów pozwala na stworzenie profesjonalnych instalacji, które będą służyły przez długie lata.

15.

Firma EFAR to wyłączny dystrybutor polskich producentów armatury przemysłowej do sieci gazowych, wodnych, ciepłowniczych i parowych oraz bezpośredni importer włoskiej i hiszpańskiej armatury instalacyjnej.

16.

ELEKTROMET polski producent zbiorników do wszystkich systemów grzewczych: specjalistyczne i standardowe bufory c.o., zasobniki i wymienniki do pomp ciepła, kotłów gazowych, olejowych i biomasowych, zbiorniki na gaz LPG, elektryczne moduły grzewcze c.o., ogrzewacze elektryczne, zespoły grzewcze.

17.

ELTERM jest polskim producentem elektrycznych kotłów grzewczych i dogrzewaczy c.o. dedykowanych do budynków energooszczędnych oraz wyposażonych w instalacje fotowoltaiczne. Dzięki wielu uzyskanym patentom i wzorom użytkowym, nasza rodzinna firma specjalizuje się także w produkcji bogatego typoszeregu sprzęgieł hydraulicznych, fitroodmulników, grup pompowych i gotowych zestawów hydraulicznych.

18. Oferta marki ENGO obejmuje produkty do automatycznego sterowania temperaturą, m. in: regulatory przewodowe, bezprzewodowe i internetowe (Wi-Fi, ZigBee 3.0), listwy do ogrzewania podłogowego, siłowniki, sterowniki pomp CO i CWU oraz urządzenia smart home. NOWY Partner Programu!

19.

Grupa FERRO to jeden z największych producentów armatury sanitarnej oraz instalacyjno-grzewczej w Europie Środkowej i Wschodniej z 30-letnim doświadczeniem w branży. Dzięki dbałości o wysoką jakość produktów produkty Ferro są obecne w milionach domów oraz obiektów na całym świecie.

20. FERROLI to dostawca urządzeń z zakresu techniki grzewczej i klimatyzacji. Oferujemy wysokiej jakości: pompy ciepła, gazowe, peletowe i olejowe kotły grzewcze, gazowe i elektryczne ogrzewacze wody, grzejniki aluminiowe, przemysłowe kotły centralnego ogrzewania (wodne, parowe i diatermiczne) oraz klimatyzację typu split. NOWY Partner Programu!

21.

GAZEX jest wysoko wyspecjalizowanym przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją, sprzedażą, montażem i serwisem detektorów, mierników oraz systemów detekcji i pomiaru stężeń gazów toksycznych, wybuchowych i tlenu.

22.

Od ponad 85 lat GEBO oznacza wysoką jakość i niezawodne rozwiązania instalacyjne. Oferta produktów GEBO umożliwia instalację i naprawę systemów rurowych w szerokim zakresie zastosowań i materiałów, takich jak: stal, stal nierdzewna, miedź, polietylen i rury wielowarstwowe. 

23.

GRUNDFOS jest jednym z wiodących producentów pomp na świecie, który wyznacza nowe standardy dotyczące niezawodności, wysokiej efektywności energetycznej oraz inteligentnych funkcji pomp zapewniających komfort dla użytkownika przy minimalnym zużyciu energii.

24.

Firma HEXONIC jest polskim producentem wymienników ciepła od ponad 35 lat obecnym na rynku. HEXONIC zajmuje się produkcją wymienników płytowych skręcanych, płytowych lutowanych, płaszczowo-rurowych oraz specjalistycznych wymienników ciepła dla przemysłu petrochemicznego, ciepłowniczego, energetycznego, spożywczego i farmaceutycznego.

25.

Produkujemy niezawodne grzejniki i suszarki elektryczne, grzejniki c.o., grzałki oraz akcesoria. Jesteśmy polską firmą rodzinną która od ponad 40 lat wykuwa swoją inżynierską niezawodność, dając konsumentom ciepło i spokój ducha na pokolenia.

26.

INTER SANO P.S.A. Od 1990 roku projektuje, produkuje i prowadzi dystrybucję artykułów instalacyjno sanitarnych. W ofercie dostępne są: spłuczki, deski sedesowe, zawory napełniające i spustowe, syfony oraz elementy kanalizacyjne.

27. Invena to firma, której koncept narodził się z pasji jej właściciela: Marka Kamińskiego polarnika, podróżnika i motywacyjnego mówcy. Począwszy od dystrybucji włoskich zaworów, poprzez własną produkcję wężyków elastycznych po szeroką ofertę armatury do instalacji wodnych, grzewczych i gazowych oraz armatury łazienkowej i kuchennej Invena może pochwalić się 30-letnim doświadczeniem w branży. NOWY Partner Programu!
28. Joule Polska to jeden z największych w Europie Zachodniej producentów wymienników ciepła ze stali nierdzewnej DUPLEX. 
W naszej ofercie znajdą Państwo pojemności od 90 do 5000 litrów dedykowane do współpracy z pompami ciepła, systemami solarnymi, kotłami gazowymi, olejowymi oraz kotłami na paliwo stałe. Nasze produkty wyróżnia trwałość, co pozwala na najdłuższą w Polsce 12-letnią gwarancję oraz imponującą wydajność zastosowanych wężownic zwłaszcza w systemach niskotemperaturowych. NOWY Partner Programu!

29.

System  KAN‑therm  to kompletny  multisystem  instalacyjny  służący  do  budowy  wewnętrznych  instalacji wodociągowych,  grzewczych  oraz  technologicznych.  Składa się z nowoczesnych rozwiązań technicznych, różniących się materiałem rur i złączek oraz techniką wykonywania połączeń.

30.

Filtracja wody jest naszą specjalnością od 1990 roku, kiedy to, jako jedni z pierwszych w Polsce projektowaliśmy filtry do wody dla domu i przemysłu.  Nasze doświadczenie, wiedza i umiejętności pozwalają nam na kompleksowe rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z zanieczyszczeniem wody.

31.

Firma KOTAR jest producentem materiałów izolacyjnych do wodnego ogrzewania podłogowego.  Oferta obejmuje: płyty izolacyjne Izorol, płyty systemowe KR, taśmy brzegowe, klipsy i haki mocujące oraz folie izolacyjne. Firma posiada ponad 30 letnie doświadczenie.

32.

Firma KRZYS-POL jest wiodącym producentem z branży kominowej i wentylacyjnej.  Oferuje szeroką gamę produktów dla Klientów o różnych wymaganiach.  Głównym obszarem działalności firmy KRZYS-POL jest produkcja systemów kominowych ze stali kwasoodpornej.

33. Lamborhini CALORECLIMA to ekskluzywna marka na wyłączność - dostępna tylko w Grupie SBS! Oferujemy pompy ciepła typu powietrze-woda: hybrydy, monobloki, splity, splity z wewnętrzną jednostką wiszącą z zasobnikiem o pojemności 100 l oraz dedykowane do ww. pomp zasobniki c.w.u. o pojemności 200-500 litrów, w wykonaniu 1- i 2-wężownicowym. NOWY Partner Programu!

34.

LUXRAD to polski producent grzejników dekoracyjnych – pokojowych i łazienkowych. Marka nieprzerwanie od 1997 roku dostarcza najwyższej jakości produkty, powstałe w zgodzie z obowiązującymi trendami oraz w duchu #ecofriendly, na rynki – polski oraz zagraniczne.

35.

McAlpine to najwyższa jakość w konkurencyjnej cenie. Nasze rozwiązania zapewniają komfort instalatorom i użytkownikom. Firma odnosi sukcesy na rynkach całego świata dzięki doświadczeniu, innowacyjności oraz nowoczesnym technologiom produkcyjnym.

36.

Specjalnością szwedzkiego koncernu NIBE AB jest ogrzewanie oraz produkcja pomp ciepła. Atutem firmy jest najwyższa jakość produktów oraz bogata oferta urządzeń. Nasza wizja zakłada tworzenie światowej klasy rozwiązań w dziedzinie zrównoważonej energii. Pompy ciepła marki NIBE produkowane są od 43 lat!

37.

NMC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu, to producent izolacji technicznych polietylenowych Climaflex Premium w najlepszej klasie palności, izolacji na bazie kauczuku syntetycznego Insul Tube, izolacji poliuretanowej IsoTube oraz wełny mineralnej Nomawool w osłonie Alu i PVC.

38.

PERFEXIM sp. z o.o. to polska firma rodzinna, która od prawie 30 lat nieustannie kształtuje rynek wiodących producentów w branży: armatura sanitarna, instalacje, technika grzewcza. Główną zasadą, którą kieruje się PERFEXIM to pełny nadzór technologiczny, jakościowy i wytrzymałościowy począwszy od fazy projektowania po testowanie, a kończąc na wdrożeniu produktu - głównie dzięki własnemu zespołowi inżynierów. Ekologiczne rozwiązania dostosowane do potrzeb zmieniającego się świata to droga rozwoju naszej firmy.

39.

PROFITOR to prekursor metalowych elastycznych przewodów na rynku polskim.  Ponad 119 odmian przewodów gazowych, kilkadziesiąt odmian przewodów do wody. Ponad 1,6 mln sprzedanych przewodów do gazu! Zaufaj naszemu doświadczeniu!

40.

RICOM ENERGY oferuje systemy kominowe, separacyjne i klimatyzacyjne. Nasze produkty znajdują zastosowanie w inwestycjach każdego rodzaju. Cechują je najwyższej jakości materiały i innowacyjne rozwiązania, po które sięgamy z myślą o komforcie klienta.

41. RZT Technika Grzewcza Polski producent innowacyjnych rozwiązań do instalacji grzewczych. Nasze produkty są oparte o sprawdzone markowe podzespoły i surowce jak również udoskonalane w oparciu o sugestie naszych partnerów handlowych. Nasi doradcy są do dyspozycji w celu konsultacji i przedstawienia produktów. NOWY Partner Programu!
42. SAMEE  – naszą specjalnością jest projektowanie i produkcja praktycznych rozwiązań dla branży instalacyjnej. Zestawy przyłączeniowe go kotłów gazowych, filtry i separatory magnetyczne, chemia instalacyjna i osprzęt do czyszczenia instalacji to tylko kilka z wdrożeń, które z sukcesem dostarczamy na rynek. Adresatem naszej oferty są wyłącznie profesjonalne podmioty instalacyjne i serwisowe. Ich rekomendacja oraz montaż naszych produktów jest dla nas potwierdzeniem wyboru właściwego kierunku rozwoju. NOWY Partner Programu!

43.

STIEBEL ELTRON: 100 lat doświadczeń. Producent wyspecjalizowanych technologicznie urządzeń: pomp ciepła, wentylacji i rekuperacji, przepływowych i pojemnościowych ogrzewaczy wody, pieców akumulacyjnych, konwektorów. 

44.

THERMAFLEX jest producentem zrównoważonych rozwiązań izolacyjnych, które pomagają klientom oszczędzać energię i wydłużają żywotność zarówno izolacji, jak i systemu, który chroni. Asortyment obejmuje produkty z certyfikatem Cradle to Cradle®, wykonane z pianki PE, w pełni nadająca się do recyklingu. 

45.

TWEETOP Sp. z o. o. - polski producent systemów przeznaczonych do wewnętrznych instalacji wodnych i grzewczych. Oferta firmy to: rury wielowarstwowe PERT/AL/PERT, PERT/EVOH/PERT, kształtki mosiężne zaprasowywane w zakresie średnic 14-75, akcesoria, narzędzia, pompy ciepła i rekuperacja.

46.

Jesteśmy duńskim producentem artykułów chemiczno-technicznych.  Nasza oferta to m.in. pasty uszczelniające UNIPAK i MULTIPAK, taśmy teflonowe, pakuły, silikonowe pasty poślizgowe, materiały do lutowania, wykrywacze nieszczelności, taśmy klejące do otulin i kleje anaerobowe.

47.

Jako lider na rynku w dziedzinie techniki grzewczej i wentylacyjnej, oferujemy solarne instalacje grzewcze, pompy ciepła, instalacje wentylacyjne dla budynków niskoenergetycznych, wysoko wydajne urządzenia grzewcze na paliwa kopalne oraz inteligentne układy sterowania.

48.

Vario Term jest polskim producentem i eksporterem armatury grzejnikowej. W ofercie firmy znajdują się zarówno pojedyncze głowice i zawory termostatyczne, jak i całe ich zestawy włącznie z akcesoriami do montażu malowanymi w kolorze grzejnika. Oferujemy również osprzęt do kotłowni. 
NOWY Partner Programu!

49.

Firma należąca do niemieckiej grupy WERiT. Jedynym właściciel marki sanitarnej JOMO.
Ponad 100 letnie doświadczenie Firmy w branży sanitarnej, gdzie podstawą są grupy stelaży JOMOTech do wszelkich przyborów sanitarnych, poprzez system odpływów liniowych oraz ceramikę WC. 

50.

Oferta WILO obejmuje pompy i systemy pompowe do ogrzewnictwa, klimatyzacji, wentylacji, zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków z możliwością stosowania ich we wszystkich dziedzinach życia publicznego a także w prywatnych gospodarstwach domowych.