Aktualności

2021-02-01/Przedstawiamy Producentów którzy dołączyli do Integris+ 2021

Poznaj 41 marek które biurą udział w tegorocznej edycji Integris+ i dołącz do programu.


więcej...

2021-01-03/Integris+ 2021 – zintegruj się z najlepszymi!

Ruszamy z kolejną edycją programu lojalnościowego Integris+. Ci którzy go znają wiedzą, że cechuje się on dużą elastycznością, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednią ofertę dla siebie: chcesz się szkolić lub zdobyć uprawnienia? Potrzebujesz nowych narzędzi? Samochodu? A może chcesz miło spędzić weekend i szukasz ciekawych atrakcji? – wszystko to oraz wiele innych nagród znajdziesz w naszym katalogu.


więcej...

2020-07-29/Kameralne spotkanie Integris+ w Hurtowni Interam

W ramach Programu  INTEGRIS+, firma INTERAM PHU – Oddział Kłodzko wręczyła wybranym lojalnym instalatorom, atrakcyjne, markowe nagrody. Niestety obecne ograniczenia związane z pandemią nie pozwoliły na wspólne spotkanie i zabawę w gronie zaprzyjaźnionych instalatorów. 


więcej...

2020-03-01/Kocioł Vaillant ecoTEC pro VC 246/5-3 (H-PL) w INTEGRIS+2020

 

Kocioł Vaillant ecoTEC pro VC 246/5-3 (H-PL) w nowych, atrakcyjnych pakietach wzbogaconych o regulator Vaillant multiMATIC 700/6 w programie INTEGRIS+ 2020


więcej...

2020-02-02/Integris+ 2020 - 9. edycja programu lojalnościowego Grupy SBS

Program lojalnościowy to absolutny must have każdej prężnie działającej firmy handlowej. Tak jest także w Grupie SBS. Stworzyliśmy przejrzyste zasady i przygotowaliśmy pełen wachlarz nagród, aby każdy z naszych klientów mógł wykorzystać jak najlepiej punkty, które zebrał. W ofercie znaleźć można narzędzia ręczne, elektronarzędzia, stroje robocze, samochody osobowe, bony na zakup sprzętu RTV i AGD, minikoparkę JCB, vouchery na przeżycia z Katalogu Marzeń czy bony Sodexo. Warto też dodać, że każda ze stron (zarówno przedstawiciel Hurtowni, jak i jej Klient) mogą zgłosić zapotrzebowanie na inny produkt, którego dotychczas nie było w katalogu nagród!


więcej...